Nachádzate sa tu

Rozpis tréningov

Skupina č. 1 Tréner: Kormaník Branislav
Pondelok 15.30 – 17.30 Bobčík Jakub

Utorok       6.00 – 7.30

               17.00 - 18.30 telocvičňa pri gymnáziu

Kormaníková Katarína

Pítek Branislav

Streda     17.30 – 19.30

Štvrtok      6.00 - 7.30

Hazucha Lukáš

Gašpar Ján Juraj

Piatok     17.00 – 19.00

Koník Samuel

Sobota   10.00 – 12.00

Kormaník Ondrej

 

Hazuchová Veronika

Pastieriková Diana

Sedlák Daniel

 

Skupina č. 2 Tréner: Kormaník Branislav
Pondelok 17.30 - 19.00

Drábeková Anežka

Utorok    17.00 - 18.30 telocvičňa pri gymnáziu

             

Streda    16.00 - 17.30

Drábeková Margaréta

Garajová Emma

Holčíková Anna

  Hutyra Patrik
Piatok    15.30 -17.00 Ilavský Tobias
Sobota    8.30 – 10.00

Jancová Aneta

 

Janiga Martin

Marková Markéta

Ochodnická Vanesa

Štefíková Zuzana

Tadlánková Natália

 

   
   
 

 

   
   



Skupina č. 3 Tréner: Pastierik Lukáš

Pondelok 16.00 -17.00

Streda     15.00 - 16.00

Bartoš Juraj

Černáková Nina

Sobota      9.00 – 10.00

Drábeková Valéria

 

Halaš Samuel

Kňazský Šimon

Marková Paulína

Reptová Barbora

Sivák Jakub

Svítek Jakub

Svítek Juraj

Švec Peter

Zeman Adam

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 

   
Skupina č. 4 Tréner:

Pondelok 17.00 -18.00

Streda     15.00 - 16.00

 

 

 

Sobota    10.00 - 11.00

 

 

 

 

 

   
   
   
 

 

 

   

 

Kondičné plávanie Tréner: Pastierik lukáš
Pondelok 18.00 -19.00 Černák Šimon
Sobota    10.00 - 11.00 Drobná Viktória
  Hutyra Lukáš
  Hutyrová Natália
  Ilavský Martin
 

Ivančo Jozef

Jamrichová Naaša

Lopraisová Johana

Kováč Michal

Michalec Tomáš

Molčan Juraj

Ochodnický Filip

Popelka Martin

Ružička Lukáš

   
   
Skupina č. 5 Tréner: Sedláková katarína
Pondelok 17.30 -18.30

Černák Adrián

Dinga Juraj

Sobota     10.00 – 11.00 Dugová Natáia
 

Hodúl Ondrej

Janec Alex

Kohout Juraj

Omastová Lucia

Smetanová Alexandra

Smetanová Laura

Svítek Jakub

Vítek Samuel

   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
Skupina č. 6 Tréner: Pastierik Lukáš
Pondelok 17.00 -18.00 Benko Zoran
Sobota      10.00 – 11.00 Gálik Filip
 

Minařík Šimon

Páleník Vincent

Petráš Filip

Tóth Adam

Zentková Karin

Zentková Nina

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Skupina č. 7 Tréner: Sedláková katarína
Pondelok 16.30 - 17.30 Csente Emma
Sobota    9.00 - 10.00 Černeková Mariana
  Garaj Samuel
  Garajová Lucia
  Halašová Běla
  Ivančo Matej
  Koník Michal
  Korčák Tibor
  Kropová Diana
 

Loy Michal

 

Mozolák Matej

Nikodémová Nikola

Pavlús Leo

Reptová Tereza

Švihorík Miroslav

Švihoríková Zdenka

Talajka Tomáš

Teslík Dávid

Zigmundová Simona

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Copyright 2011 TOPSTRANKY